نوع هلدینگ سهامی عام
بنا نهاده ۱۹۳۳
بنیانگذاران پارک سئونگ-جیک
دفتر مرکزی سئول، کره جنوبی
رئیس هیئت مدیره یونگمن پارک
محصولات مواد غذایی
تجهیزات الکترونیک
فناوری اطلاعات
درآمد  ۱٫۶ تریلیون وون (۲۰۱۲)
سود خالص  ۱۴۹ میلیارد وون (۲۰۱۲)
مالک گروه دوسان
تعداد کارکنان ۱٫۸۹۰ نفر (۲۰۱۲)
وبگاه

گروه دوسان، (به انگلیسیDoosan Groupشرکت خوشه‌ای کره‌ای است، که در سال ۲۰۰۹ در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه ۴۷۱ از بزرگترین شرکت‌های جهان، قرار داشت.

این شرکت از سال ۲۰۰۷ وارد لیست فوربز جهانی ۲۰۰۰ نیز، شده است. گروه دوسان، همچنین در اکتبر ۲۰۰۹ توسط مجله بیزنس‌ویک در فهرست “۴۰ شرکت از بهترین شرکت‌های جهان” قرار گرفت.

image

زمینه‌های اصلی فعالیت دوسان

هسته اصلی فعالیت گروه دوسان بر اساس مدل ISB یا پشتیبانی زیرساخت فعالیت‌های تجاری می‌باشد. این پشتیبانی شامل پنج زیرمجموعه است.

  • شرکت اصلی گروه دوسان
  • صنایع سنگین و ساخت و ساز دوسان
  • دوسان اینفراکور یا زیرمجموعه
  • شرکت مهندسی و موتورسازی دوسان
  • صنایع  ماشین آلات راهسازی

این زیرمجموعه‌ها در زمینه‌هایی همچون  تامین برق، نمک زدایی آب آشامیدنی، ماشین آلات راه و ساختمان، ماشین آلان فوق دقیق، تجهیزات دفاعی، خانه سازی، جاده سازی و پل سازی، تجهیزات تولید مواد شیمیایی و موتورهای صنعتی فعالیت دارند.

محصولات شرکت دوسان

گروه دوسان جزء آن دسته کمپانی هایی به شمار می رود که سریعترین زیرساخت های کسب و کار شهری و اجتماعی را تشکیل داده است. راه حل های اساسی این برند در بهبود عملکرد ماشین های راهسازی و خدمات شهری پیشبرد عظیمی در رشد جوامع و ساخت و ساز در پنج قاره را ایجاد نموده است.

دوسان محصولاتی همچون انواع بیل مکانیکی (چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری) ، لودر چرخ لاستیکی، دامپتراک، مینی بیل مکانیکی (چرخ زنجیری و چرخ لاستیکی) و لیفتراک را هرساله با توجه به جدیدترین تکنولوژی های روز تولید میکند.

شرکت دوسان علاوه بر تولید ماشین های فوق، تولید کننده قطعات جانبی و لوازم یدکی از جمله: باکت بیل و مینی بیل مکانیکی، چکش هیدرولیکی ( پیکور )، اتصالات سریع، ریپر، بلوک سیلندر، پمپ هیدرولیک، پمپ موتور،  قطعات زیر و بند و … را به صورت مستقل تولید می کند.

Need Help? Chat with us